Monitor gamingowy AOC 27G2ZN3/BK
Odkryj niezwykłe właściwości monitora AOC 27G2ZN3/BK i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na wirtualne uniwersa. Dzięki wsparciu dla technologii HDR, monitor zapewnia szerszy zakres jasności i kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. AOC 27G2ZN3/BK zapewni Ci płynny obraz w rozdzielczości Full HD, a technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Przewaga po Twojej stronie
Częstotliwość odświeżania 280 Hz
Monitor AGON od AOC z rewolucyjną częstotliwością 280 Hz zmienia zasady gry dla konkurencyjnych graczy. Ekstremalna szybkość oraz precyzyjna dokładność monitora AGON od AOC przekładają się na niezaprzeczalną przewagę w dynamicznych grach, umożliwiając szybsze reakcje i trafianie w cele z bezkonkurencyjną precyzją.

Technologia Adaptive Sync
Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną, co zapewnia jeszcze bardziej płynne wrażenia z gry poprzez eliminację efektów rwania obrazu, gubienia klatek oraz utraty płynności. Ta funkcja jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych treści, zapewniając lepszą płynność wyświetlania.

Podstawa z regulacją wysokości
AOC 27G2ZN3/BK oferuje funkcje umożliwiające regulację wysokości. Dzięki temu można uzyskać optymalną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dostosowanie monitora AOC do własnych potrzeb nie tylko pomaga zredukować zmęczenie i dbać o zdrowie, ale także pozwala użytkownikowi oraz zespołowi osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru wykonywanej pracy.

6 trybów gier
Dostosuj swój monitor do rodzaju gry za pomocą jednego kliknięcia. Przełączaj pomiędzy gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub RTS, lub skonfiguruj i zapisz własne idealne ustawienia. Klawiatura do ustawień AOC sprawia, że zmiana profili i regulacja ustawień są szybkie i proste.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Fast VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 27 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 398 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Szerokość | 612,5 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 280 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) 0,5 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 123% DCI-P3: 92,2% |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21,5° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |



















































