Monitor AOC U27B3AF do użytku domowego i biurowego
Intensywne kolory oraz wyraźny obraz z każdego kąta widzenia – AOC U27B3AF to doskonały monitor, który sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas domowych seansów filmowych. Jego smukła sylwetka idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, a niemal bezramkowa konstrukcja umożliwia wyświetlanie obrazu od krawędzi do krawędzi. AOC U27B3AF zapewni Ci wygodną pracę oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

Ergonomia i komfort pracy
Rozdzielczość 4K UHD
Rozdzielczość 4K Ultra High-Definition (3840 x 2160) gwarantuje niezwykle wyraźny obraz, umożliwiając użytkownikom jednoczesne dostrzeganie większej ilości treści na ekranie. To przekłada się na większą „stabilność” obrazu oraz wyświetlanie większej ilości detali, co skutkuje ostrzejszymi i bardziej doskonałymi wizualizacjami. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad pięknym zdjęciem, projektem, czy po prostu korzystasz z monitora w celach produktywnych, użytkownicy będą zachwyceni autentycznym, wyraźnym obrazem, który oferuje tylko wyświetlacz UHD.
Regulowana podstawa
AOC U27B3AF dysponuje funkcjami umożliwiającymi regulację wysokości. Dzięki temu możesz uzyskać optymalną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dostosowanie monitora AOC do własnych potrzeb nie tylko zmniejsza zmęczenie, ale także sprzyja zdrowiu. Ostatecznie pozwala to również na osiąganie lepszych wyników, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy.
Zintegrowane głośniki
Z wbudowanymi głośnikami możesz łatwo utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie ma potrzeby podłączania zewnętrznych głośników, aby cieszyć się filmami, muzyką czy grami.
Technologia Adaptive Sync
Adaptive Sync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną, co skutkuje jeszcze płynniejszą rozgrywką poprzez eliminację efektów rwania obrazu, gubienia klatek oraz utraty płynności. Ta funkcja jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych treści, zapewniając lepszą płynność wyświetlania.
Bezramkowa konstrukcja
Oprócz nowoczesnego i estetycznego wyglądu, bezramkowe konstrukcje umożliwiają łączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obrazie. Kursor i okna nie będą już znikać w ciemnych fragmentach ramek, gdy wiele ekranów jest ustawionych obok siebie.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 27 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 407 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 110 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Szerokość | 614 mm |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 128% Adobe RGB: 95,5% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |
| Powłoka matrycy | Matowa |



















































