Monitor gamingowy AOC AGON PRO AG276QZD2
Szybkość reakcji na to, co dostrzegasz, często wpływa na wynik rywalizacji. Z monitorem AOC AGON PRO AG276QZD2 zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekstremalnie krótki czas reakcji matrycy zapewnia doskonałą płynność obrazu, co pozwoli Ci na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory oraz dynamika wyświetlania sprawią, że całkowicie zanurzysz się w grze.

Legendarny poziom wydajności
QD-OLED w technologii
Odkryj swój pełny potencjał z QD-OLED AGON AG276QZD2 i stań się prawdziwą legendą. Ten 27-calowy monitor WQHD wyposażony jest w technologię QD-OLED, która oferuje niezrównaną precyzję kolorów oraz głębokie, intensywne kontrasty, które ożywiają każdą rozgrywkę.
Płynność obrazu z Adaptive Sync
Adaptive Sync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną, co zapewnia jeszcze bardziej płynne wrażenia z gry, eliminując efekty rwania obrazu, gubienia klatek oraz utraty płynności. Ta funkcjonalność jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych treści, co zwiększa komfort wyświetlania.
Wysoka częstotliwość odświeżania
AOC AGON PRO AG276QZD2 oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240 Hz, co czyni go czterokrotnie szybszym od standardowych monitorów. Niższa liczba klatek na sekundę może sprawić, że przeciwnicy będą wydawać się przeskakiwać na ekranie, co czyni ich trudnymi celami do trafienia. Częstotliwość 240 Hz przywraca kluczowe brakujące obrazy na ekranie, ukazując ruchy wroga w niezwykle płynny sposób, co ułatwia ich namierzanie.
Rozdzielczość WQHD
Z rozdzielczością WQHD, monitor oferuje najwyższą jakość oraz ostrość obrazu, a także wysoki poziom szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje 16:9 zapewniają wystarczająco dużo miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i na rozrywkę w postaci gier oraz filmów.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 29 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 396 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Szerokość | 609 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 26,7" |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~28° (w lewo) ~28° (w prawo) |































































