Monitor AOC U27E3UF do użytku domowego i biurowego
Niezależnie od tego, czy używasz monitora w domu, czy w biurze, warto zadbać o wygodę dla oczu. Ekran AOC U27E3UF nie tylko oferuje odpowiednią przestrzeń roboczą do komfortowej pracy, ale także charakteryzuje się wysoką rozdzielczością. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno podczas wprowadzania danych w aplikacjach, jak i podczas oglądania filmów. Dodatkowo, nowoczesny design urządzenia stanowi stylowe uzupełnienie każdego biura.

Zobacz więcej
Rozdzielczość 4K UHD
Rozdzielczość 4K Ultra High-Definition (3840 x 2160) gwarantuje niezwykle wyraźny obraz i umożliwia użytkownikom jednoczesne zobaczenie większej ilości treści na ekranie. To zapewnia większą „nieruchomość” ekranu oraz wyświetla więcej detali, co skutkuje ostrzejszymi i bardziej doskonałymi obrazami. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad kolejnym pięknym zdjęciem, projektem, czy po prostu korzystasz z niego w celach produktywnych, zachwycisz się prawdziwym, wyraźnym obrazem, jaki oferuje tylko wyświetlacz UHD.
Podstawa z możliwością regulacji wysokości
AOC U27E3UF oferuje funkcje, które umożliwiają dostosowanie wysokości, co pozwala na uzyskanie idealnej postawy podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do własnych potrzeb nie tylko pomaga zredukować zmęczenie i dbać o zdrowie. Ostatecznie umożliwia to również użytkownikowi oraz zespołowi osiąganie lepszych wyników, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy.
Bezramkowa konstrukcja
Oprócz nowoczesnego i estetycznego wyglądu, konstrukcje bezramkowe umożliwiają łączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna nie będą już znikać w ciemnych zakamarkach ramek, gdy wiele ekranów jest ustawionych obok siebie.
Wygodna praca dzięki technologii Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla wzroku. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając przy tym kolorystyki ekranu. Inne metody redukcji niebieskiego światła stosują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie lub zażółcenie obrazu.
Flicker Free i brak migotania
Technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co redukuje intensywność światła powodującą migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są całkowicie zminimalizowane, możesz komfortowo cieszyć się długimi i intensywnymi sesjami grania!
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 77 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 395 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 128% sRGB: 96% DCI-P3: 91% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~180° (w lewo) ~180° (w prawo) |





















































