Monitor gamingowy Philips Evnia 27M2N3200S/00
Zjawiskowy wygląd oraz niezwykle szeroka funkcjonalność – to sprawia, że monitor Philips Evnia 27M2N3200S/00 staje się narzędziem, które pozwoli Ci na nowo odkryć świat gier. Solidna budowa w połączeniu z panelem Fast IPS Full HD gwarantuje doskonałe wrażenia z gry w każdym detalu. Intensywne kolory, najdrobniejsze detale oraz błyskawiczny czas reakcji to cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces na wirtualnych polach bitwy. Odkryj gamingowy monitor Philips Evnia 27M2N3200S/00.

Poszerz swoje horyzonty w grach
Niezwykle płynny i piękny obraz
Monitor Philips Evnia z technologią Smart MBR 0,5 ms skutecznie redukuje smugi i rozmycia, oferując wyraźniejszy i bardziej klarowny obraz w grach. Dynamiczne akcje oraz dramatyczne przejścia będą odwzorowane w sposób płynny. Dodatkowo, monitor ten odświeża obraz nawet 180 razy na sekundę, co jest rzeczywiście wyższą częstotliwością niż w standardowych modelach. Przy niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wydawać się skakać na ekranie, co utrudnia ich trafienie. Częstotliwość odświeżania 180 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie, co ułatwia jego namierzenie.

Krystalicznie czysty i wyraźny obraz dzięki panelowi Fast IPS
Philips Evnia 27M2N3200S/00 zapewnia ulepszoną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyrazistość detali, a w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niesamowitym kontrastem oraz naturalnymi kolorami sprawia, że obraz zachwyca realizmem. Co więcej, panel Fast IPS jest stworzony do gier pełnych akcji. Działa on cztery razy szybciej niż tradycyjny panel IPS i doskonale radzi sobie przy wysokiej częstotliwości odświeżania.

Bardziej realistyczne kolory obrazu
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Zadziwiająca jasność, niezrównany kontrast oraz oszałamiające kolory sprawiają, że obraz ożywa. Jasne barwy są znacznie jaśniejsze, a ciemne odcienie głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki szerszej palecie nowych, żywych kolorów, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.

Głęboka czerń i większa ilość szczegółów
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie treść i automatycznie dostosowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany, aby jak najlepiej odwzorować zawartość cyfrowych obrazów i filmów, a także ciemne odcienie kolorów wyświetlanych w grach. W trybie oszczędzania energii kontrast i podświetlenie są dostosowywane w taki sposób, aby poprawnie wyświetlać treści aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 27 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 463 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Dodatkowe informacje | Technologia Shadow Boost Crosshair Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Szerokość | 615 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 95% sRGB: 128% Adobe RGB: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| HDR | HDR 10 |
| Wbudowany kalibrator | Nie |

















































