Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie 1
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie 2Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie 2
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie 3Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie 3
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie 2
Philips Evnia 27M2N3500NL/00 - 1275681 - zdjęcie 3
Philips Evnia 27M2N3500NL/00
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400