Monitor gamingowy Philips Evnia 27M2N3500NL/00
Zjawiskowy wygląd oraz niezwykle szeroka funkcjonalność – to sprawia, że monitor Philips Evnia 27M2N3500NL/00 staje się narzędziem, które pozwoli Ci na nowo odkryć świat gier. Solidna budowa w połączeniu z panelem Fast VA WQHD gwarantuje doskonałe wrażenia z rozgrywki w każdym calu. Intensywne kolory, najdrobniejsze detale oraz błyskawiczny czas reakcji to cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces na wirtualnych polach bitwy. Odkryj gamingowy monitor Philips Evnia 27M2N3500NL/00.

Poszerz swoje możliwości w grach
Niezwykle płynny i zachwycający obraz
Monitor Philips Evnia z technologią Smart MBR 0,5 ms skutecznie redukuje smugi oraz rozmycia, oferując wyraźniejszy i bardziej klarowny obraz w grach. Dynamiczne akcje oraz dramatyczne przejścia będą odwzorowane w sposób płynny. Dodatkowo, monitor ten odświeża obraz nawet 180 razy na sekundę, co jest rzeczywiście wyższą częstotliwością niż w standardowych modelach. Przy niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wydawać się skakać na ekranie, co utrudnia ich trafienie. Częstotliwość odświeżania 180 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie, co ułatwia jego namierzenie.

Krystalicznie czysty i wyraźny obraz dzięki panelowi Fast VA
Philips Evnia 27M2N3200A/00 wyświetla obraz o nieskazitelnej jakości w rozdzielczości WQHD. Wysokiej klasy matryca o dużym zagęszczeniu pikseli ożywia każdy obraz oraz grafikę. Co więcej, panel Fast VA jest stworzony z myślą o dynamicznych grach. Działa on cztery razy szybciej niż tradycyjny panel VA, a także doskonale sprawdza się przy wysokiej częstotliwości odświeżania.

Bardziej realistyczne kolory
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Oszałamiająca jasność, niezrównany kontrast oraz urzekające kolory sprawiają, że obraz staje się żywy. Jasne odcienie są znacznie jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki szerszej palecie nowych, intensywnych barw, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.

Głęboka czerń i większa szczegółowość
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlane na ekranie treści i automatycznie dostosowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany, aby jak najlepiej odwzorować zawartość cyfrowych obrazów i filmów, a także ciemne odcienie kolorów w grach. W trybie oszczędzania energii kontrast i podświetlenie są dostosowywane, aby poprawnie wyświetlać treści aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 22 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 463 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Szerokość | 615 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 92% Adobe RGB: 95% sRGB: 127% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |





















































