Philips 27E1N1800AE/00 - 1275682 - zdjęcie
Philips 27E1N1800AE/00 - 1275682 - zdjęcie 1
Philips 27E1N1800AE/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:60 Hz
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400