Monitor Philips 27E1N1800AE/00 do użytku domowego i biurowego
Żywe kolory oraz wyraźny obraz z każdego kąta widzenia – monitor Philips 27E1N1800AE/00 to doskonały wybór zarówno do biura, jak i do domowych seansów filmowych oraz serialowych. Jego smukła konstrukcja idealnie wpasuje się w każde wnętrze, a niemal bezramkowy design pozwala na pełne wykorzystanie powierzchni ekranu. Philips 27E1N1800AE/00 zapewnia komfortową pracę oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

Stylowa praca
Rozdzielczość UltraClear 4K UHD
Monitor Philips 27E1N1800AE/00 korzysta z najwyższej jakości matrycy, która umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160). Dzięki temu każdy obraz oraz grafika zyskują nowe życie. To doskonały wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD, grafików używających aplikacji 3D oraz finansistów, którzy na co dzień operują dużymi arkuszami kalkulacyjnymi.

Technologia High Dynamic Range
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Niezwykła jasność, doskonały kontrast oraz zachwycające kolory sprawiają, że obraz staje się żywy. Jasne odcienie są znacznie jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej złożone. Dzięki szerszej palecie nowych, intensywnych barw, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.

Płynna gra bez wysiłku
Granie nie powinno wiązać się z wyborem pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a zacinającymi się klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnością obrazu bez zniekształceń przy praktycznie każdej liczbie klatek na sekundę oraz ekstremalnie szybkim czasem reakcji.

Ergonomia i komfort pracy
Ergo to przyjazna dla użytkownika podstawa monitora z funkcją regulacji wysokości, stworzona przez firmę Philips. Umożliwia ona nie tylko odchylenie monitora, ale także dostosowanie wysokości, co pozwala każdemu użytkownikowi na dopasowanie kąta widzenia do swoich potrzeb oraz zapewnienie maksymalnego komfortu podczas oglądania i efektywności pracy.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 27 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 492 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Szerokość | 613 mm |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |
| Wbudowany kalibrator | Nie |

















































