Philips 27E1N1900AE/00
Monitor ten pozwala na prezentację wszelkiego rodzaju treści w rozdzielczości 4K, co gwarantuje wyjątkowo wyraźny obraz. Dodatkowo, wyposażony jest w panel IPS, technologię HDR oraz regulowany stojak, co czyni go idealnym do różnorodnych zastosowań.

Monitor do domu i biura
Rozdzielczość UltraClear 4K
Monitory marki Philips korzystają z najwyższej jakości matryc, które umożliwiają wyświetlanie obrazu w UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160), co pozwala ożywić każdy obraz oraz grafikę. To doskonały wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD, grafików używających aplikacji 3D oraz finansistów, którzy na co dzień operują dużymi arkuszami kalkulacyjnymi.
Technologia High Dynamic Range
Technologia HDR oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Niezwykła jasność, doskonały kontrast oraz zachwycające kolory sprawiają, że obraz staje się żywy. Jasne odcienie są znacznie jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej złożone. Dzięki szerszej palecie nowych, intensywnych barw, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.
Technologia synchronizacji adaptacyjnej
Granie nie powinno wiązać się z wyborem pomiędzy niestabilnym przebiegiem akcji a zacinającymi się klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnością obrazu bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę oraz ekstremalnie szybkim czasem reakcji.
Wbudowane głośniki stereofoniczne
Monitor jest wyposażony w dwa wysokiej jakości wbudowane głośniki stereofoniczne. Mogą być umiejscowione z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i designu urządzenia.
Regulacja wysokości
Ergo to przyjazna dla użytkownika podstawa monitora z funkcją regulacji wysokości stworzona przez firmę Philips. Umożliwia ona nie tylko odchylenie monitora, ale także dostosowanie wysokości, aby każdy użytkownik mógł dopasować kąt widzenia do swoich potrzeb, zapewniając sobie maksymalny komfort podczas oglądania i efektywności pracy.
Przyjazny dla oczu
Tryb LowBlue oraz technologia Flicker-free zostały zaprojektowane w celu zredukowania zmęczenia oczu spowodowanego długotrwałym patrzeniem na monitor.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 26,9 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 492 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |



















































