Philips Evnia 27M2C5200W/00
Ten monitor z panelem Fast VA został stworzony z myślą o graczach, którzy cenią sobie krótki czas reakcji. Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 280 Hz oraz błyskawicznemu czasowi reakcji Smart MBR 0,3 ms, monitor ten znacznie ułatwia lokalizowanie celów i przechodzenie przez różne scenariusze.

Niezrównane doznania w grach
Nowoczesna częstotliwość odświeżania 280 Hz
Monitor Philips Evnia 280 Hz przenosi doznania z gier na wyższy poziom. Niskie opóźnienie wejścia w połączeniu z technologią zmiennej częstotliwości odświeżania daje przewagę w grach. Dodatkowo szerokokątny panel o wysokiej rozdzielczości oferuje realistyczne wrażenia oraz doskonałą dokładność kolorów.
Szybki czas reakcji
Monitor Philips z technologią Smart MBR 0,3 ms skutecznie redukuje smugi i rozmycie obrazu, co zapewnia wyraźniejszy i bardziej klarowny obraz w grach. Dynamiczne akcje oraz dramatyczne przejścia będą płynnie odwzorowane. To idealny wybór do emocjonujących i wymagających gier.
Zaokrąglona konstrukcja monitora
Zaokrąglona konstrukcja monitora zapewnia użytkownikom niezapomniane doznania. Zakrzywiony ekran oferuje przyjemne, ale subtelne wrażenia, które koncentrują się na Tobie.
Ekran 16:9 Full HD
Jakość obrazu jest kluczowa. Zwykłe monitory oferują pewien standard jakości, jednak Ty z pewnością oczekujesz więcej. Ten monitor zapewnia ulepszoną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niesamowitym kontrastem i naturalnymi kolorami sprawia, że obraz zachwyca realizmem.
Technologia High Dynamic Range
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Zadziwiająca jasność, niezrównany kontrast oraz oszałamiające kolory sprawiają, że obraz ożywa. Jasne kolory są znacznie jaśniejsze, a ciemne odcienie głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki szerszej palecie nowych, żywych barw, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły i emocje.
SmartContrast zapewnia głęboką czerń
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie treść i automatycznie dostosowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany, aby jak najlepiej odwzorować zawartość cyfrowych obrazów i filmów, a także ciemne odcienie kolorów wyświetlanych w grach. W trybie oszczędzania energii kontrast i podświetlenie są dostosowywane, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 22,4 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 528 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dodatkowe informacje | Technologia Shadow Boost Crosshair |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 280 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 92% sRGB: 121% Adobe RGB: 105% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |































































