Monitor AOC CQ32G4VE
Zakrzywiony ekran QHD o przekątnej 32 cale oferuje niezrównane doznania podczas grania dzięki znakomitej rozdzielczości 2560 x 1440 oraz płynnej częstotliwości odświeżania 180 Hz. Monitor ten ma krzywiznę 1500R i jest wyposażony w szybki panel VA z czasem reakcji 1 ms GtG oraz wsparciem dla HDR10, co gwarantuje oszałamiającą grafikę i intensywne kolory. Współczynnik MPRT wynoszący 0,5 ms oraz minimalne opóźnienie wejścia zapewniają niemal natychmiastową reakcję, a G-Menu umożliwia dostosowanie ustawień. Ten monitor to Twoja droga do pokonania rywali.

Uwolnij swój potencjał
Rozdzielczość QHD
Z rozdzielczością 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) oferuje najwyższą jakość oraz ostrość obrazu, a także wysoki poziom szczegółowości. Szeroki format 16:9 zapewnia wystarczająco dużo miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i na rozrywkę w postaci gier oraz filmów.
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną, co zapewnia jeszcze bardziej płynne wrażenia z gry, eliminując efekty rwania obrazu, gubienia klatek oraz utraty płynności. Ta funkcja jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych obrazów, co zapewnia lepszą płynność wyświetlania.

Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Rywalizacja oraz intensywna gra wymagają najlepszej technologii, aby zapewnić płynniejszą i wolną od opóźnień rozgrywkę. Monitor AGON od AOC charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 180 Hz, co czyni go trzykrotnie szybszym niż standardowy wyświetlacz. Niższa liczba klatek na sekundę może sprawić, że przeciwnicy będą wydawać się przeskakiwać na ekranie, co czyni ich trudnymi celami do trafienia. Częstotliwość klatek 180 Hz przywraca krytyczne brakujące obrazy na ekran, ujawniając ruchy wroga w niezwykle płynny sposób, co ułatwia ich namierzanie. Dzięki temu monitorowi do gier AGON od AOC nie będziesz musiał znosić opóźnień wejściowych ani rozrywania ekranu.

Najnowsze technologie
- GtG oznacza czas przejścia z szarości do szarości i określa, ile czasu potrzebuje piksel na zmianę z jednego poziomu szarości na inny. W grach każda milisekunda ma znaczenie, od której może zależeć, czy oddamy udany strzał, czy chybimy. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt smużenia i rozmycia ruchu.
- HDR10 jest tutaj, aby jeszcze bardziej poprawić jakość obrazu, synchronizując Twoją kartę graficzną lub konsolę z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciągające i płynne doświadczenie z gry: poczujesz się, jakbyś wchodził do gry, klatka po klatce.
- Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o efektach graficznych: ten tryb ustawia monitor na priorytet czystego czasu reakcji, co zapewnia decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy liczą się ułamki sekund.

Chroni Twoje oczy
Technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co redukuje natężenie światła powodujące migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są całkowicie ograniczone, możesz komfortowo cieszyć się długimi i intensywnymi sesjami grania! Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu.
Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając kolorystyki ekranu. Inne metody redukcji niebieskiego światła stosują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie lub zażółcenie obrazu.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Fast VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 35 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 524 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 124% DCI-P3: 92,4% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~21° (do tyłu/w górę) ~3° (do przodu/w dół) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |

















































