Philips 32E1N1800LA/00
Ten monitor o przekątnej 31,5 cala został zaprojektowany, aby zapewnić wyraźny obraz dzięki rozdzielczości UltraClear 4K UHD, technologii HDR oraz matrycy VA. Biorąc pod uwagę te wszystkie właściwości, można spodziewać się obrazów o znakomitej jakości i ostrości.

Pracuj z klasą
Monitor z panelem VA
Monitor LED VA Philips wykorzystuje nowoczesną technologię adaptacji obrazu w pionie, co zapewnia wyjątkowo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a w efekcie — bardzo żywy i jasny obraz. To doskonałe rozwiązanie zarówno do standardowych zadań biurowych, jak i do wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów oraz gier, a także do pracy z wymagającymi aplikacjami graficznymi.
Rozdzielczość UltraClear 4K
Monitory Philips są wyposażone w najwyższej jakości matryce, które umożliwiają wyświetlanie obrazu w rozdzielczości UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) i pozwalają ożywić każdy obraz oraz grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD, grafików korzystających z aplikacji 3D oraz finansistów, którzy na co dzień używają dużych arkuszy kalkulacyjnych.
Technologia High Dynamic Range
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Oszałamiająca jasność, niezrównany kontrast oraz zachwycające kolory sprawiają, że obraz staje się żywy. Jasne barwy są znacznie jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej złożone. Dzięki szerszej palecie nowych, intensywnych kolorów, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.
Połączenie DisplayPort
Złącze DisplayPort umożliwia cyfrowe połączenie komputera z monitorem bez jakiejkolwiek konwersji. Dzięki możliwościom przewyższającym standard DVI, obsługuje kable o długości do 15 metrów i przesyła dane z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka wydajność oraz brak opóźnień zapewniają najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania.
Klawisz do przełączania menu EasySelect
Dyskretnie umieszczony klawisz do przełączania menu EasySelect pozwala na szybkie i proste dostosowywanie ustawień monitora w menu ekranowym.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 512 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Szerokość | 714 mm |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| HDR | HDR 10 |



























































