Philips Evnia 34M2C6500/00
Szybkość reakcji na to, co dostrzegasz, często wpływa na wynik rywalizacji. Dzięki monitorowi gamingowemu Philips Evnia 34M2C6500/00 zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą zadecydować o zwycięstwie. Ekstremalnie krótki czas reakcji matrycy zapewnia doskonałą płynność obrazu, co pozwoli Ci na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory oraz dynamika wyświetlania sprawią, że gra wciągnie Cię bez reszty.

Twój monitor do gier
Krystalicznie czysty obraz
Monitory Philips oferują niezwykle wyraźny obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 x 1440 pikseli. Wysokiej jakości matryca z dużą gęstością pikseli oraz kątem widzenia 178/178 stopni ożywia każdy obraz i grafikę. Format UltraWide 21:9 pozwala na zwiększenie efektywności, ponieważ daje więcej przestrzeni do porównywania elementów obok siebie oraz umożliwia wyświetlanie większej liczby kolumn w arkuszach kalkulacyjnych.
DisplayHDR™ TrueBlack 400
Ten monitor Philips posiada certyfikat VESA DisplayHDR™ True Black 400. Oszałamiająco szczegółowe odwzorowanie cieni dzięki głębszej czerni oferuje znakomite doznania wizualne w porównaniu do standardowych monitorów o tej samej maksymalnej luminacji. Monitor ten obsługuje różne tryby HDR, każdy z nich dostosowany do konkretnych zastosowań: gry w HDR, filmy w HDR, zdjęcia w HDR oraz poziom certyfikacji VESA DisplayHDR.
Zaokrąglona konstrukcja monitora
Zaokrąglona konstrukcja monitora zapewnia użytkownikom niezapomniane doznania. Zakrzywiony ekran oferuje przyjemne, a jednocześnie subtelne wrażenia, które koncentrują się na Tobie.
Technologia Ultra Wide-Color
Technologia Ultra Wide-Color zapewnia szerszą paletę kolorów, co przekłada się na lepszą jakość obrazu. Szeroka gama kolorów, dzięki technologii Ultra Wide-Color, oznacza bardziej naturalną zieleń, intensywną czerwień oraz głębsze odcienie niebieskiego. Technologia ta ożywia multimedia i obrazy, a także korzystnie wpływa na wydajność urządzenia.
Dostosowanie nachylenia, obrotu i wysokości
Podstawa Compact Ergo monitora Philips jest niezwykle wszechstronna: umożliwia odchylenie, obrót oraz regulację wysokości, co pozwala każdemu użytkownikowi dostosować kąt widzenia do własnych preferencji, zapewniając maksymalny komfort podczas oglądania oraz efektywność pracy.
Technologia MultiView
Monitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości oraz technologią MultiView obsługuje różnorodne źródła sygnału. Technologia MultiView pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie obrazu z każdego z nich, co umożliwia na przykład sprawne wykonywanie wielu zadań równocześnie na komputerze stacjonarnym i laptopie.
| Kolor | Czarno-szary |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,231 x 0,231 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 31 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 555 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie Ambiglow Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Technologia Shadow Boost Crosshair |
| Szerokość | 813 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB Typu-B - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 175 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 148,8% Adobe RGB: 97,8% DCI-P3: 99,3% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Powłoka matrycy | Matowa |





























































