Monitor gamingowy Philips Evnia 34M2C3500L/00
Zjawiskowy wygląd oraz niezwykle szeroka funkcjonalność – to sprawia, że monitor Philips Evnia 34M2C3500L/00 staje się narzędziem, które pozwoli Ci na nowo odkryć świat gier. Solidna budowa w połączeniu z panelem Fast VA UWQHD gwarantuje doskonałe wrażenia z gry w każdym calu. Intensywne kolory, najdrobniejsze detale oraz błyskawiczny czas reakcji to cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces na wirtualnych polach bitwy. Odkryj gamingowy monitor Philips Evnia 34M2C3500L/00.

Poszerz swoje horyzonty w grach
Niezwykle płynny i zachwycający obraz
Monitor Philips Evnia z technologią Smart MBR 0,5 ms skutecznie redukuje smugi i rozmycia, oferując wyraźniejszy i bardziej klarowny obraz w grach. Dynamiczne akcje oraz dramatyczne przejścia będą odwzorowane w sposób płynny. Dodatkowo, monitor ten odświeża obraz nawet 180 razy na sekundę, co jest rzeczywiście wyższą częstotliwością niż w standardowych modelach. Przy niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wydawać się skakać na ekranie, co utrudnia ich trafienie. Częstotliwość odświeżania 180 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie, co ułatwia jego namierzenie.

Krystalicznie czysty i wyraźny obraz dzięki panelowi Fast VA
Philips Evnia 34M2C3500L/00 wyświetla obraz UltraWide w rozdzielczości UWQHD o nieskazitelnej jakości. Wysokiej klasy matryca z dużą gęstością pikseli oraz kątem widzenia 178/178 stopni ożywia każdy obraz i grafikę. Format UltraWide 21:9 pozwala na zwiększenie efektywności, oferując więcej przestrzeni do porównywania elementów obok siebie oraz umożliwiając wyświetlanie większej liczby kolumn w arkuszach kalkulacyjnych. Co więcej, panel Fast VA jest stworzony do gier pełnych akcji. Działa cztery razy szybciej niż tradycyjny panel VA i doskonale sprawdza się przy wysokiej częstotliwości odświeżania.

Bardziej realistyczne kolory
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Oszałamiająca jasność, niezrównany kontrast oraz urzekające kolory sprawiają, że obraz ożywa. Jasne barwy są znacznie jaśniejsze, a ciemne odcienie głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki szerszej palecie nowych, żywych kolorów, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.

Głęboka czerń i większa ilość szczegółów
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie treść i automatycznie dostosowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany, aby jak najlepiej odwzorować zawartość cyfrowych obrazów i filmów, a także ciemne odcienie kolorów w grach. W trybie oszczędzania energii kontrast i podświetlenie są dostosowywane, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 31 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 464 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Szerokość | 808 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 94% Adobe RGB: 90% Adobe RGB: 125% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |
| Wbudowany kalibrator | Nie |



















































