Powerbank Energizer 20 000 mAh 22,5W Czarny
Powerbank Energizer oferuje pojemność 20,000mAh, idealną do codziennych zastosowań mobilnych. Wyposażony jest w trzy porty wyjściowe, w tym 2 porty USB-C oraz 1 port USB-A, co umożliwia jednoczesne ładowanie trzech urządzeń. Funkcja USB-C Power Delivery zapewnia szybkie ładowanie o mocy 20 W dla najnowszych modeli iPhone oraz innych urządzeń z portem USB-C. Inteligentne porty USB-A wspierają szybkie ładowanie do 22.5 W dla urządzeń działających na systemie Android. Szybkie ładowanie Power Delivery pozwala na efektywne naładowanie samego power banku. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest łatwy do transportu, a wskaźnik LED informuje o stanie naładowania i poziomie energii w baterii w sposób przejrzysty. System zarządzania PowerSafe od Energizer chroni przed zwarciami, przeciążeniem, przeładowaniem oraz nadmiernym rozładowaniem zarówno power banku, jak i podłączonych urządzeń.

Wysoka pojemność
Duża pojemność zapewnia dodatkowy czas pracy ekranu dla smartfona, małego tabletu oraz dużego tabletu.
Złącza USB
Potrójne wyjścia z 2 portami USB-C oraz 1 portem USB-A, które mogą jednocześnie ładować do 3 urządzeń. Inteligentne porty USB-A obsługują szybkie ładowanie do 22.5 W dla urządzeń z systemem Android.
Szybkie ładowanie
USB-C Power Delivery oferuje szybkie ładowanie 20 W dla nowych modeli iPhone oraz innych urządzeń z portem USB-C. USB-C Power Delivery umożliwia efektywne naładowanie power banku.
Wbudowany wskaźnik LED
Wskaźnik LED poziomu naładowania baterii informuje o statusie ładowania oraz poziomie energii w baterii w sposób przejrzysty.
Bezpieczne rozwiązania
System PowerSafe Management zapewnia ochronę przed zwarciami, przeciążeniem, przeładowaniem oraz nadmiernym rozładowaniem zarówno dla power banku, jak i podłączonych urządzeń.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 28 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) |
| Długość | 146 mm |
| Szerokość | 62 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In) USB Typu-C (In) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 22,5 W |







































