| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 11000 Pa |
| Zasilanie | Akumulator |
| Dołączone akcesoria | Narzędzie do czyszczenia Szczotka boczna Stacja ładująca Środek czyszczący Zbiornik na kurz Szczotka główna Filtr Pad do mopowania - 2 szt. Uchwyt na nakładkę do mopa - 2 szt. Worek na kurz - 2 szt. Przedłużenie rampy stacji bazowej |
| Dodatkowe informacje | Współpraca z Asystentem Google i Alexa Lampka LED Pokonuje przeszkody do 22 mm Pojemność zbiornika stacji dokującej: 3,2 l |
| Czujniki | Czujnik laserowy LDS Zabrudzenia wody |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 80 ml |
| Filtr | EPA E11 |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 300 ml |
| Czas pracy | ok. 260 minut |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Zapamiętywanie wielu map | 4 mapy |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Funkcje | Regulacja siły ssania Regulowanie prędkości przepływu wody Strefy zakazane – wybrane miejsce na mapie jako obszar bez odkurzania Rozpoznawanie dywanów Automatyczne dostosowanie mocy ssania Automatyczne czyszczenie mopa Suszenie mopa Wysuwanie padów mopujących oraz szczotki bocznej Rozpoznawanie przeszkód Automatyczne podnoszenie mopa |























