Monitor gamingowy LG UltraGear 27GS50F-B
Szybkość Twojej reakcji na to, co widzisz, często wpływa na wynik rozgrywki. Z monitorem LG UltraGear 27GS50F-B zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekstremalnie krótki czas reakcji matrycy zapewnia doskonałą płynność obrazu, co pozwoli Ci na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory i dynamika wyświetlania sprawią, że gra wciągnie Cię bez reszty.

Twoja szybkość do zwycięstwa
Zdumiewająca prędkość i płynność ruchu
Lepiej odwzorowany, a co za tym idzie bardziej realistyczny ruch na ekranie, to zasługa matrycy o częstotliwości 180 Hz. Częstsze odświeżanie klatek w ciągu jednej sekundy sprawia, że obraz odbierany przez oko jest płynniejszy. W efekcie, gry i filmy cechują się niezwykłą dynamiką, a ruch kursora na ekranie jest bardziej precyzyjny. W połączeniu z czasem reakcji 1 ms MBR umożliwia szybszą grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje smużenie, oferując zupełnie nowe doznania w grach.

Technologia AMD FreeSync
Technologia FreeSync zapewni Ci płynne i niezakłócone wrażenia w wysokiej rozdzielczości. Niezależnie od tego, czy gra jest spokojna, czy znajdujesz się w najbardziej intensywnym momencie akcji. AMD FreeSync minimalizuje zrywanie i zacinanie obrazu, dzięki czemu wyświetlany obraz jest spójny i jeszcze bardziej zachwycający.

Realistyczne kolory z HDR10
Dzięki technologii HDR 10 ten monitor umożliwia dostrzeganie każdego detalu w jasnych i ciemnych partiach obrazu. Jasne obszary są jeszcze bardziej wyraźne, a cienie wydają się głębsze.

Twoje wsparcie w grze
Funkcja Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienia wejściowe, co pozwala graczom uchwycić kluczowe momenty w czasie rzeczywistym i szybko reagować. Black Stabilizer pomaga graczom dostrzegać snajperów ukrywających się w najciemniejszych zakamarkach i błyskawicznie nawigować w obliczu nagłych eksplozji. Celownik umieszczony na środku zwiększa precyzję strzału. Licznik FPS pozwoli Ci zobaczyć, jak dobrze wszystko się ładuje.

45 dni ochrony na każdy piksel
Wymiana monitora na nowy
Jeśli w ciągu 45 dni od zakupu monitora LG wystąpi wada matrycy, polegająca na ciągłym świeceniu się lub braku świecenia któregokolwiek subpiksela, producent gwarantuje wymianę monitora na nowy. Promocja obejmuje każdy monitor LG zakupiony w czasie trwania akcji (do 31 grudnia 2024 roku), który ma przynajmniej jedno złącze cyfrowe: HDMI / DVI / Display Port.
Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 20 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 456 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Klasa energetyczna | E |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI |
| Dodatkowe informacje | Smart Energy Saving |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Szerokość | 614 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Powłoka matrycy | Matowa |



























































