LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 1
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 2LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 2
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 3LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 3
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 4LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 4
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 5LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 5
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 6LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 6
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 7LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 7
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 2
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 3
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 4
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 5
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 6
LG UltraGear 27GS85Q-B - 1276734 - zdjęcie 7
LG UltraGear 27GS85Q-B
Zadaj pytanie
LGkod: 1276734
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, Nano IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:200 Hz, 180 Hz