Monitor gamingowy LG UltraGear 27GS85Q-B
Zyskaj przewagę nad rywalami dzięki monitorowi gamingowemu LG UltraGear 27GS85Q-B. Odkryj niesamowitą dynamikę oraz wierne odwzorowanie kolorów. Dodatkowo, szybka reakcja matrycy stanie się Twoim atutem. Jej wysoka częstotliwość wyświetlania sprawia, że obraz jest bardziej płynny, co daje Ci więcej czasu na reakcję i umożliwia precyzyjniejsze celowanie.

Zaprojektowany do gier
Niezrównana szybkość i płynność ruchu
Lepsze odwzorowanie, a co za tym idzie bardziej realistyczny ruch na ekranie, to efekt matrycy o częstotliwości 200 Hz (OC). Częstsze odświeżanie klatek w ciągu sekundy sprawia, że obraz postrzegany przez oko jest bardziej płynny. W rezultacie, gry i filmy charakteryzują się niezwykłą dynamiką, a ruch kursora na ekranie jest bardziej precyzyjny. W połączeniu z czasem reakcji 1 ms GtG umożliwia szybszą grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje smużenie, oferując zupełnie nowe doznania w grach.

Naturalne i intensywne kolory
Monitor LG 27GS85Q-B obsługuje technologię VESA DisplayHDR 400, oferując szeroki zakres jasności i kontrastu, przenosząc Cię do realistycznego świata najnowszych gier, filmów i obrazów HDR. Monitor ten potrafi również przekształcić standardową treść na format HDR bezpośrednio na ekranie. Specjalny algorytm poprawia mapowanie tonalne i luminancję treści SDR, zapewniając jakość zbliżoną do HDR.

Matryca Nano IPS
Innowacyjna technologia Nano IPS polega na wytwarzaniu precyzyjnie uporządkowanych nano-cząsteczek w diodzie LED podświetlającej ekran. Dzięki temu na monitorze LG 27GS85Q-B zobaczysz obraz o bardziej intensywnych, żywych kolorach.

Twoje wsparcie w rozgrywce
Funkcja Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienia wejściowe, co pozwala graczom uchwycić kluczowe momenty w czasie rzeczywistym i szybko reagować. Black Stabilizer wspiera graczy w wykrywaniu snajperów ukrywających się w najciemniejszych zakamarkach oraz umożliwia błyskawiczne nawigowanie podczas nagłych eksplozji. Celownik umieszczony na środku zwiększa precyzję strzału. Licznik FPS pozwala Ci zobaczyć, jak dobrze wszystko się ładuje.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Nano IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Tuner TV | Nie |
| Wysokość (z podstawą) | 467 mm |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B |
| Dodatkowe informacje | Smart Energy Saving |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Szerokość | 613,5 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz 200 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync NVIDIA® G-SYNC® FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 98% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |





























































