Powerbank Anker 322 MagGo 5000mAh 7.5W z podstawką
Powerbank Anker 322 MagGo o pojemności 5000mAh i mocy 7,5W to rozwiązanie, które sprawdzi się dla osób ceniących sobie prostotę i komfort użytkowania. Technologia magnetycznego ładowania sprawia, że podłączenie urządzenia jest szybkie i wygodne, eliminując konieczność korzystania z kabli. Bez względu na to, czy korzystasz z telefonu do grania, czy do oglądania filmów, Anker MagGo zapewnia stabilne i niezawodne połączenie. To nowoczesny sposób na codzienne uzupełnianie energii, który znacząco ułatwia życie.

Ładowanie w prosty i wygodny sposób
Mały, lecz mocny
Z technologią PD 3.1, Anker 737 Prime umożliwia naładowanie MacBooka Pro 16" (z M2 Pro) do połowy w zaledwie 28 minut. Powerbank jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, co czyni go uniwersalnym narzędziem do zasilania smartfonów, tabletów i laptopów. Bez względu na urządzenie, możesz liczyć na szybkie i bezpieczne ładowanie. Przy pojemności 27 650 mAh, pozwala naładować MacBooka Air 13" ponad 1,2 razy lub iPhone'a 14 niemal 5 razy.

Bezpieczne użytkowanie i nowoczesne rozwiązania
Powerbank Anker 322 MagGo, o rozmiarze zbliżonym do karty kredytowej, jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu. Pomimo niewielkich wymiarów, oferuje pojemność 5000 mAh, co przekłada się na nawet 19 godzin dodatkowego odtwarzania filmów na iPhone 14 Pro Max. Magnetyczne mocowanie o sile do 10N gwarantuje pewne i stabilne połączenie, przewyższając nawet oryginalny MagSafe.

Elegancki wygląd i szeroka kompatybilność
Stylowy design Powerbanku Anker 322 MagGo doskonale komponuje się z Twoim telefonem, zapewniając jednocześnie mocne i pewne mocowanie magnetyczne. Urządzenie współpracuje z iPhone'ami od modelu 12 wzwyż oraz z etui obsługującymi funkcję MagSafe, co umożliwia ładowanie bez konieczności zdejmowania obudowy. Należy jednak pamiętać, że powerbank nie współpracuje z etui, które nie obsługują technologii MagSafe. To połączenie nowoczesności, funkcjonalności i elegancji.

| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe Składana podstawka Funkcja podstawki |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 64 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 94 mm |
| Łączna moc | 7,5 W |















































