Podstawka chłodząca do laptopów 15-17'' Rampage Showy
Z jej pomocą ustawisz laptop w odpowiedniej pozycji, zapewniając mu efektywne chłodzenie, zyskując dodatkowe gniazdo USB, a Twoje miejsce do grania zacznie emanować wielobarwnym blaskiem diod RGB. Rampage Showy AD-RC8 to chłodząca podstawka pod laptopa, zaprojektowana z myślą o graczach – akcesorium, które powinno znaleźć się w każdym gamingowym zestawie! Rampage Showy AD-RC8 charakteryzuje się niskim poziomem hałasu – wentylator generuje jedynie 17 - 22 dBA, mimo dużej liczby obrotów na minutę oraz solidnych wymiarów. Rampage to marka stworzona przez graczy, która projektuje swoje produkty przede wszystkim z myślą o nich. Dlatego w tej podstawce zastosowano ciche i efektywne elementy, które nie rozpraszają uwagi irytującym szumem podczas gry.

Skuteczne chłodzenie, wysoki komfort
Efektywne chłodzenie laptopa do gier
Częste przegrzewanie laptopa może prowadzić do jego trwałego uszkodzenia. Podstawka chłodząca Rampage Showy została wyposażona w duży wentylator o średnicy 18 cm, który działa z prędkością do 880 rpm. Możesz regulować liczbę obrotów za pomocą pokrętła umieszczonego obok gniazd USB. Dobrą cyrkulację powietrza pomiędzy spodem laptopa a wentylatorem zapewnia perforowana siatka.

Zadbaj o komfort grania
Ból pleców, karku, ramion, nadgarstków oraz problemy z kręgosłupem – niestety, to efekt długotrwałego korzystania z laptopa do gier na niewłaściwie przystosowanym stanowisku. Zadbaj o wygodę i ergonomię grania dzięki podstawce Rampage Showy, którą możesz ustawić w aż siedmiu różnych wysokościach oraz kącie nachylenia od 6.5 do 45 stopni. Teraz wystarczy ustawić laptop na poziomie dostosowanym do Twojego wzrostu oraz wysokości fotela, aby cieszyć się komfortową rozgrywką.

Zintegrowany hub USB
Podłącz akcesorium do gniazda USB w laptopie i zyskaj dodatkowy port USB – Rampage Showy to chłodząca podstawka z wbudowanym hubem USB. Jedno z gniazd służy do podłączenia podstawki, a drugie jest do Twojej dyspozycji. Teraz nie musisz martwić się o ograniczoną liczbę gniazd USB – ta podstawka zwiększy możliwości Twojego laptopa do gier również w tym zakresie.

Podświetlenie LED-RGB
Dzięki podświetleniu diodami RGB, podstawka chłodząca Rampage Showy doskonale wpisuje się w estetykę nowoczesnego stanowiska gracza. Zastosowane diody mogą świecić w jednym z 10 trybów, co umożliwia personalizację stanowiska, gdy korzysta z niego więcej niż jedna osoba. Tryby świecenia można zmieniać za pomocą przełącznika umieszczonego z boku podstawki.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 17 - 22 dBA |
| Zasilanie | USB |
| Dodatkowe informacje | System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki |
| Wysokość | 26 mm |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" |
| Średnica wentylatora | 180 mm |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Przepływ powietrza | 47 CFM |
| Prędkość obrotowa | 800 obr./min. |
| Podświetlenie | RGB |





















