Monitor biznesowy MSI PRO MP245V
Obszerny wyświetlacz oraz wysoka rozdzielczość monitora MSI PRO MP245V idealnie nadają się do zastosowań w środowisku biurowym. Matryca zapewnia wystarczającą przestrzeń roboczą do efektywnej pracy, nawet z dużymi arkuszami. Dzięki temu masz możliwość przeglądania wszystkich danych bez potrzeby przewijania, co ułatwia i przyspiesza wykonywanie zadań. Dodatkowo, wysoka rozdzielczość gwarantuje obraz o doskonałej ostrości, który będzie przyjemny dla Twoich oczu.

Zwiększona efektywność dla Twojej firmy
Monitor z technologią MSI Eye Care
System MSI Anti-Flicker zapewnia stabilny przepływ prądu do zasilania ekranu monitora. Dzięki temu obraz wyświetlany na ekranie nie miga, co zapobiega występowaniu efektu suchości oczu, zmęczeniu wzroku oraz zmniejsza ryzyko konieczności noszenia okularów do czytania w przyszłości.
Tryb Less Blue Light redukuje niebieską część światła emitowanego przez monitor, co zmniejsza narażenie oczu na jego szkodliwe działanie. Dzięki temu można cieszyć się najbardziej komfortowymi wrażeniami wizualnymi.

Szybki i komfortowy ekran
Obserwuj ruch na ekranie dokładnie tak, jak powinien wyglądać – płynnie i dynamicznie. Matryca z częstotliwością odświeżania 100 Hz wyświetla więcej klatek na sekundę, co sprawia, że filmy i gry stają się jeszcze bardziej realistyczne. W efekcie dostarczają więcej emocji i lepszą zabawę.
Czas reakcji matrycy wynoszący 1 ms MPRT powoduje, że podczas oglądania filmów lub przeglądania animowanych, dynamicznych stron internetowych, na ekranie występuje znacznie mniej efektów „rozmycia” lub „smużenia” obrazu.

Funkcja MSI Eye-Q Check
Funkcja MSI Eye-Q Check wspiera samodzielną kontrolę wzroku. Przypomina również o potrzebie odpoczynku podczas długotrwałego korzystania z monitora:
- Siatka Amslera - MSI zaleca 20-minutowy odpoczynek, jeśli jakiekolwiek linie siatki wydają się faliste, rozmyte lub zniekształcone, albo jeśli niektóre pola siatki nie wyglądają jak kwadraty lub mają różne rozmiary.
- Astygmatyzm - Aby przeprowadzić test, zakryj lewe oko lewą ręką i dokładnie przyjrzyj się obrazowi, a następnie powtórz to samo z prawym okiem. MSI zaleca 20-minutowy odpoczynek, jeśli niektóre linie wydają się bardziej szare niż inne.
- Korekcja postawy - MSI sugeruje, abyś siedział prosto i ustawił linię wzroku na jedną dziewiątą wysokości ekranu licząc od górnej krawędzi. Dobra postawa podczas siedzenia może skutecznie zapobiec bólom szyi i ramion.

Aplikacja Display Kit
Niezwykłe oprogramowanie MSI Display Kit dostarcza najwygodniejsze narzędzia do zarządzania ustawieniami wyświetlacza. Teraz możesz cieszyć się obrazem, który jest jednocześnie zoptymalizowany pod kątem czytania i oglądania obrazów, czy trybem koloru dostosowanym do pracy lub codziennych zadań.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz sieciowy Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | 5-kierunkowy joystick Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4b - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |





























































