Biznesowy monitor Eizo FlexScan EV3450XC-WT
Przestronny ekran i wysokie rozdzielczości monitora Eizo FlexScan EV3450XC-WT sprawdzą się doskonale w środowisku pracy. Matryca zapewnia obszar roboczy, który umożliwia wygodną obsługę nawet dużych arkuszy dokumentów. Dzięki temu widzisz wszystkie informacje bez konieczności przewijania, co znacznie ułatwia i przyspiesza codzienne zadania. Dodatkowo, wysoka rozdzielczość gwarantuje wyraźny, ostro zarysowany obraz, który będzie przyjazny dla Twoich oczu.

Monitor z wbudowaną kamerą i mikrofonem
Wbudowana kamera i mikrofon
Kamera internetowa o rozdzielczości 5 megapikseli zapewnia obraz znacznie wyraźniejszy od standardowego full HD, z naturalnymi kolorami. Monitor obsługuje funkcję Windows Hello, umożliwiającą szybkie i bezpieczne odblokowanie komputera poprzez rozpoznanie twarzy. Wbudowany mikrofon wyposażony jest w technologię redukcji hałasów, co eliminuje niepożądane dźwięki tła. Potrafi także rozpoznawać i eliminować echo, co poprawia jakość rozmów.
Ultrapanoramiczny ekran
Ekran EV3450XC ma zakrzywioną, szeroką przekątną 34,1 cala i rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) w proporcjach 21:9. Zapewnia on obszar roboczy, który jest aż 2,4 razy większy od standardowego monitora Full HD, umożliwiając jednoczesne wyświetlanie wielu okien bez konieczności korzystania z konfiguracji wieloekranowej, bez rozpraszających ramek.
Niezawodne połączenie sieciowe
Współczesne laptopy często nie mają portu LAN, dlatego monitor EV3450XC posiada wbudowane złącze umożliwiające przewodowe podłączenie do sieci. Podłączając laptop do portu USB-C monitora, można korzystać z internetu, prowadzić konferencje lub przesyłać dane z dużą prędkością.
Szybka łączność USB-C
FlexScan EV3450XC wyposażono w port USB-C, który obsługuje przesyłanie obrazu, dźwięku, danych USB, ładowanie urządzeń oraz przekazywanie sygnału sieciowego. Ułatwia to podłączenie laptopa, szczególnie podczas pracy w różnych miejscach, i pozwala na ładowanie urządzeń o mocy do 94 W bez konieczności korzystania z osobnego zasilacza.
Lepsza widoczność
Zakrzywiony ekran sprawia, że odległość między oczami a krawędziami monitora jest bardziej jednolita, co ułatwia skupienie i poprawia czytelność obrazu, szczególnie podczas długiej pracy.
Ochrona oczu
Czujnik Auto EcoView automatycznie dostosowuje jasność ekranu do warunków oświetleniowych otoczenia, co zmniejsza zmęczenie oczu. Tryb Paper Mode ogranicza emisję niebieskiego światła, chroniąc wzrok podczas długotrwałej lektury cyfrowych dokumentów. Hybrydowe rozwiązanie monitorów EV pozwala na regulację jasności bez migotania, zachowując stabilność kolorów.
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 25 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,4 W |
| Wysokość (z podstawą) | 609,5 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 4W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Biały |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 195 mm |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34,1" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Wbudowana kamera Wbudowany mikrofon |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.3 - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |

















































