Powerbank Trust Redoh XXL 50000mAh
Powerbank Trust Redoh XXL o imponującej pojemności 50 000 mAh umożliwia wielokrotne ładowanie urządzeń podczas kempingów lub festiwali. To urządzenie zapewnia do 200 godzin dodatkowego czasu pracy dla telefonu lub 100 godzin dla tabletu. Dzięki licznym portom możesz podłączyć wiele urządzeń, co eliminuje obawy o brak energii w terenie. Wygodny uchwyt ułatwia transport Trust Redoh, a wbudowana latarka umożliwia korzystanie z niego po zmroku.

| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 50 000 mAh |
| Liczba wyjść | 5 |
| Wysokość | 139 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed głębokim rozładowaniem Quick Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) |
| Napięcie nominalne | 3,7 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) USB Typu-C (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C Lightning USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 75 mm |
| Łączna moc | 20 W |

























































