Powerbank Trust LARO 100W (do laptopa i telefonu)
Powerbank Trust LARO umożliwia błyskawiczne ładowanie laptopów z portem USB-C oraz MacBooków. Stworzony w sposób ekologiczny z 50% materiałów z recyklingu, ten powerbank o szybkim ładowaniu potrafi podwoić czas pracy baterii Twojego laptopa. Dodatkowo, urządzenie ma możliwość ładowania do 3 sprzętów jednocześnie za pomocą 2 portów USB-C oraz 1 USB-A.

| Kolor | Czarny |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 27 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Ochrona przed głębokim rozładowaniem Quick Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C Lightning USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 144 mm |
| Łączna moc | 100 W |





















































