Telewizor Philips 55PML8709
Śmielsze kolory. Wyraźniejsza biel. Głębsza czerń. Technologia Quantum Dot Mini-LED w modelu 55PML8709 oferuje jasny, szczegółowy obraz z wyraźnym kontrastem, umożliwiając dostrzeżenie większej liczby kolorów niż kiedykolwiek wcześniej. Silnik P5 wzbogaca całe doświadczenie, dostarczając piękny, realistyczny obraz, który nie przytłacza.

Rozrywka z Philips
Procesor P5 Philips
Procesor Philips P5 gwarantuje obraz równie doskonały, jak Twoja ulubiona forma rozrywki. Detale mają wyraźnie większą głębię. Kolory są intensywne, a odcienie skóry naturalne. Kontrast jest niezwykle wyraźny, co pozwala dostrzegać każdy detal, a ruch pozostaje idealnie płynny.
Technologia Quantum Dot
Śmielsze kolory. Wyraźniejsza biel. Głębsza czerń. Technologia Quantum Dot Mini-LED oferuje jasny, szczegółowy obraz z wyraźnym kontrastem, umożliwiając dostrzeżenie większej liczby kolorów niż kiedykolwiek wcześniej. Nasz silnik P5 wzbogaca całe doświadczenie, dostarczając piękny, realistyczny obraz, który nie przytłacza.
Rozrywka, którą uwielbiasz
Czego pragniesz oglądać? Google TV łączy filmy, programy i inne treści z Twoich aplikacji oraz subskrypcji, organizując je dla Ciebie. Otrzymasz rekomendacje na podstawie swoich preferencji, a także możesz skorzystać z aplikacji Google TV na telefonie, aby stworzyć listę do obejrzenia poza domem.
Dolby Atmos
Dolby Atmos oferuje głębsze doznania, umieszczając dźwięki w przestrzeni wokół słuchacza i nad nim. Niezależnie od tego, czy to przelatujący nad głową statek kosmiczny, czy kroki osoby skradającej się za Tobą, poczujesz się w samym centrum akcji.
Gotowy do gier
Złącze HDMI VRR umożliwia pełne wykorzystanie możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Urządzenie obsługuje technologię VRR, a ustawienie niskiego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli.
Łatwe łączenie z inteligentnymi systemami domowymi i asystentami głosowymi
Bezproblemowa kompatybilność z systemami Matter i Control4 ułatwia integrację telewizora 4K Mini-LED z istniejącą siecią inteligentnego domu. Za pomocą pilota do telewizora można również sterować dekoderem telewizji satelitarnej lub kablowej oraz aktywować Asystenta Google. Telewizor jest także zgodny z urządzeniami obsługującymi Alexę.
| Wysokość z podstawą | 738 mm |
| Liczba złączy HDMI | HDMI 2.1 - 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 720 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Seria | PML8709 |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia Procesor P5 Perfect Picture |
| Typ telewizora | MiniLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 77 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 H.264 AVI MKV MP3 AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Wi-Fi |
| HDR | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital DTS-X – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Apple TV YouTube Netflix Disney+ |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wyszukiwanie głosowe Apple Airplay |



























































