Monitor HP 527sa do użytku domowego i biurowego
Zanurz się w każdym interesującym projekcie dzięki 27-calowemu monitorowi Full HD HP z serii 5, który posiada wbudowane głośniki. Jego nowoczesny design z dwoma głośnikami o mocy 2 W oferuje wszechstronność, umożliwiając pełne cieszenie się rozrywką, a intensywne kolory oraz wysoki współczynnik kontrastu sprawiają, że wszystko jest widoczne tak, jak powinno. Wydłuż czas korzystania z ekranu dzięki wyższej częstotliwości odświeżania, co pozwala na komfortowe oglądanie bez efektu rozrywania obrazu.

Wygodna praca i rozrywka na najwyższym poziomie
Delektuj się tym, co kochasz, w pełnych kolorach
Usiądź i zanurz się w ulubionych treściach, korzystając z tego wyjątkowego monitora FHD o przekątnej 27″. Ciesz się żywymi obrazami i szczegółami, dzięki 99% pokryciu kolorów sRGB, głębokiemu współczynnikowi kontrastu 1500:1 oraz jasności wynoszącej 300 nitów. Częstotliwość odświeżania 100 Hz tego monitora zapewnia płynne przewijanie i oglądanie bez zacięć.
Zaprojektowany z myślą o wygodzie
Monitor HP 527sa został stworzony, aby wspierać Twoją koncentrację. Dzięki podstawie z możliwością regulacji nachylenia oraz Przewodnikowi ergonomicznej konfiguracji dostępnym w HP Display Center, możesz dostosować ustawienia do swoich potrzeb. Technologia HP Eye Ease z certyfikatem Eyesafe® redukuje niebieskie światło, zapewniając komfort dla oczu bez wpływu na dokładność kolorów, co pozwala na dłuższą i bardziej efektywną pracę.
Smukły i lekki - idealny w każdej przestrzeni
Ten smukły i lekki monitor FHD 27″ został zaprojektowany, aby doskonale komponować się w każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy uczysz się, grasz, czy oglądasz filmy, ciesz się wyraźnym dźwiękiem dzięki dwóm wbudowanym głośnikom o mocy 2 W. Jego wyjątkowo smukła, bezramkowa konstrukcja umożliwia stworzenie płynnej konfiguracji z dwoma ekranami, co poprawia komfort oglądania. Dodatkowo, jeden port VGA oraz dwa porty HDMI 1.4 zapewniają wszechstronność w zakresie łączności i wykonywania zadań.
Z myślą o lepszej przyszłości
Monitory HP z serii 5 to doskonały wybór. Zostały one skonstruowane w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu oraz w 5% z tworzyw sztucznych odzyskanych przed ich trafieniem do oceanów, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia surowców. Dzięki opakowaniu w 100% pochodzącemu z zrównoważonych źródeł oraz konstrukcji z certyfikatem EPEAT® Silver Registered oraz ENERGY STAR®[6], możesz być pewien, że wybierasz monitor, który dba o naszą planetę i spełnia Twoje oczekiwania.
| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,310 x 0,310 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 17 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz sieciowy Skrócona instrukcja obsługi |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |

























































