| Kolor | Beżowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 25,5 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Fast Charge |
| Długość | 152 mm |
| Napięcie nominalne | 20 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) USB Typu-C (In/Out) |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |

























































