CANYON PB-2008 LED 20000 mAh PD100W QC3.0 Ciemnoszary
Canyon Powerbank PB-2008 to nowoczesne urządzenie o pojemności 20000 mAh, doskonałe do ładowania różnych urządzeń elektronicznych. Jego efektywność zapewnia technologia Power Delivery. To niezawodne i uniwersalne rozwiązanie do ładowania w trakcie podróży oraz w codziennym użytkowaniu.

Zasilanie w podróży
Wysoka pojemność
Z imponującą pojemnością 20000 mAh powerbank PB-2001 pozwala na wielokrotne ładowanie smartfona, tabletu lub słuchawek. Oznacza to, że możesz korzystać z urządzeń przez długie godziny bez potrzeby częstego poszukiwania gniazdka.
Innowacyjne technologie
Technologia optymalizacji zużycia energii wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu, zapewniając efektywność i niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Zabierz w podróż samolotem
Powerbank Canyon PB-2008 jest odpowiedni do zabrania na pokład samolotu, ponieważ jego pojemność wynosi 20 000 mAh (czyli 74 Wh), co mieści się w limitach ustalonych przez większość linii lotniczych. Zazwyczaj dozwolona pojemność powerbanków przewożonych w bagażu podręcznym wynosi do 100 Wh bez konieczności uzyskiwania specjalnych zezwoleń.
Różnorodne złącza
Powerbank wyposażony jest w dwa porty USB-C oraz dwa porty USB-A, oferujące różne moce wyjściowe (do 100 W na USB-C i 30 W na USB-A), co pozwala na jednoczesne ładowanie wielu urządzeń.
Szybkie ładowanie
Obsługa technologii Power Delivery do 100 W umożliwia szybkie ładowanie laptopów, tabletów, smartfonów i innych urządzeń. Technologia ta znacząco skraca czas ładowania.
| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 4 |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz |
| Wysokość | 159 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Napięcie nominalne | 20 V 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) USB Typu-C (Out) |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 168 mm |
| Łączna moc | 100 W |























































