| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 17 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (Out) USB Typu-C (In/Out) Lightning (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Długość | 156 mm |
| Łączna moc | 18 W |















































