Monitor gamingowy AOC Q27G4XF
Zaprojektowany z myślą o zwycięstwie, monitor AOC Q27G4XF wprowadzi Cię w nowy wymiar gier. Dzięki nowoczesnym technologiom oferuje niezwykle płynne doświadczenia, wydobywając z rozgrywki to, co najlepsze. AOC Q27G4XF zachwyca doskonałą jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości WQHD oraz agresywnym wyglądem. Graj intensywnie i reaguj błyskawicznie – zyskujesz przewagę.

Odkryj swój potencjał
Rozdzielczość WQHD i błyskawiczny czas reakcji
Z rozdzielczością WQHD, monitor oferuje najwyższą jakość oraz ostrość obrazu, a także wysoki poziom szczegółowości. Proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczająco dużo miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i na rozrywkę w postaci gier oraz filmów. Dodatkowo, czas reakcji wynoszący 1 ms (GtG) określa, jak długo trwa zmiana piksela z jednego odcienia szarości na inny. W grach każda milisekunda ma znaczenie, co może decydować o tym, czy trafisz w cel, czy nie. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt smużenia i rozmycia ruchu.

Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Monitor AOC Q27G4XF wyróżnia się częstotliwością odświeżania 180 Hz, co czyni go trzykrotnie szybszym od standardowych wyświetlaczy. Niższa liczba klatek na sekundę może sprawić, że przeciwnicy będą wydawać się przeskakiwać na ekranie, co czyni ich trudnymi do trafienia. Częstotliwość 180 Hz przywraca brakujące klatki na ekran, ukazując ruchy wroga w niezwykle płynny sposób, co ułatwia ich namierzanie. Dzięki temu monitorowi do gier unikniesz opóźnień wejściowych oraz rozrywania obrazu.

Technologia Adaptive Sync
Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną. Dzięki temu zapewnia jeszcze bardziej płynne wrażenia z gry, eliminując efekty rwania obrazu, gubienia klatek oraz utraty płynności. Ta funkcja jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych obrazów, co zapewnia lepszą płynność wyświetlania.

Szeroka paleta kolorów
Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy lub grasz w gry, istotne jest, aby obraz na ekranie był jak najbliższy rzeczywistości. Dlatego ten monitor został wyposażony w technologię szerokiej gamy kolorów, co pozwala na wyświetlanie znacznie większej liczby barw niż tradycyjne monitory. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań sprzętowych, a nie poprzez regulacje programowe. Efekt: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie kolorów.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Fast IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 386 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dodatkowe informacje | Crosshair Tryb gry Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) 0,5 ms (MPRT) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 117% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~21° (do tyłu/w górę) ~3° (do przodu/w dół) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~28° (w lewo) ~28° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |



























































