Wszechstronny monitor do domu i biura iiyama ProLite XUB2497HSU-B2
Monitor iiyama ProLite XUB2497HSU-B2, dzięki swojej uniwersalności i niskiemu zużyciu energii, stanowi idealny wybór dla osób spędzających długie godziny przed ekranem. Wysoka rozdzielczość zadowoli entuzjastów filmów i seriali, a obszerna przestrzeń robocza przypadnie do gustu tym, którzy pracują z danymi w arkuszach kalkulacyjnych. Całość dopełnia elegancki design, który świetnie wkomponuje się zarówno w domowym, jak i biurowym otoczeniu.

Zwiększona wydajność, lepsza ergonomia
Matryca w technologii IPS
Matryca stworzona w technologii IPS oddaje kolory w sposób, który nie ma sobie równych. Dzięki temu wyświetlane obrazy zachwycają żywymi kolorami oraz szczegółowością. Miłośnicy filmów będą usatysfakcjonowani, ponieważ oprócz doskonałej jakości obrazu, panel IPS oferuje również szerokie kąty widzenia. Oznacza to, że wszyscy widzowie wokół ekranu mogą cieszyć się seansami bez utraty jakości i głębi kolorów.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Częstotliwość odświeżania wynosząca 100 Hz zapewnia lepszą płynność obrazu. Migotanie jest zredukowane, a zmęczenie oczu jest również mniej odczuwalne. Wyższa częstotliwość oznacza także łagodniejsze przejścia między kontrastującymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu zarówno w filmach, jak i grach, a także zmniejszone migotanie kursora myszy.
Ochrona dla Twoich oczu
Technologia Flicker-free eliminuje problem migotania dzięki zastosowaniu regulacji jasności ekranu poprzez kontrolę natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła zmniejsza emisję światła, które jest najbardziej szkodliwe dla oczu.
Ergonomiczna konstrukcja
Stopka z możliwością regulacji wysokości pozwala na dostosowanie położenia ekranu do indywidualnych potrzeb. Rotacja ekranu umożliwia zmianę orientacji z poziomej (pejzaż) na pionową (portret). To funkcja szczególnie przydatna podczas pracy z długimi dokumentami lub tekstem.
Głośniki i wyjście słuchawkowe
Graj z przyjaciółmi? Skorzystaj z głośników. Nie chcesz nikogo niepokoić? Podłącz słuchawki i zwiększ głośność.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 19 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 350 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |





































































