Monitor do domu i biura iiyama ProLite XUB2497HSN-W2
Monitor iiyama ProLite XUB2497HSN-W2 łączy elegancję z funkcjonalnością oraz niskim poborem energii. Doskonale uzupełni Twoje biuro lub domowe miejsce pracy. Wyposażony w panel Full HD, zapewnia komfortowe przeglądanie grafik i materiałów multimedialnych. iiyama ProLite XUB2497HSN-W2 zadba także o Twoje oczy, dzięki technologii eliminacji migotania oraz funkcji redukcji niebieskiego światła.

Zorganizuj swoje miejsce pracy
Stacja dokująca USB-C
Stacja dokująca pozwala na podłączenie laptopa do monitora za pomocą jednego kabla, który jednocześnie dostarcza zasilanie oraz umożliwia dostęp do sieci przewodowej, a sygnał z laptopa jest przesyłany do monitora. Drugi monitor można podłączyć do wyjścia DisplayPort (MST), tworząc konfigurację z wieloma monitorami. Dzięki dodatkowym portom USB, do monitora można również podłączyć mysz, klawiaturę lub kamerę internetową. Wszystko to za pomocą jednego kabla łączącego laptopa* ze stacją dokującą USB-C w monitorze.
Znakomite kolory i kąty widzenia matrycy IPS
Umożliwiaj dzielenie się swoim ekranem z większą grupą widzów, dzięki szerokim kątom widzenia, które oferuje matryca IPS. Doskonale odwzorowuje głębię kolorów, niezależnie od tego, czy patrzysz na nią z boku, czy na wprost. Co więcej, jej naturalne barwy i dynamika obrazu to prawdziwa uczta dla miłośników kina oraz graczy, którzy oczekują wysokiej jakości rozrywki.
W trosce o zdrowie Twoich oczu
Technologia Flicker-free eliminuje problem migotania dzięki zastosowaniu regulacji jasności ekranu poprzez kontrolę natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła zmniejsza emisję światła, które jest najbardziej szkodliwe dla oczu.
Ergonomiczna konstrukcja
Stopka z możliwością regulacji wysokości pozwala na dostosowanie położenia ekranu do indywidualnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę orientacji z poziomej (pejzaż) na pionową (portret). To funkcja szczególnie przydatna podczas pracy z długimi dokumentami lub tekstem.
Głośniki i wyjście słuchawkowe
Graj z przyjaciółmi? Skorzystaj z głośników. Nie chcesz przeszkadzać innym? Podłącz słuchawki i zwiększ głośność.
| Kolor | Biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 20 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 350 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |































































