Idealny monitor Acer SH322QKBMIIPHX do użytku domowego i biurowego
Czy spędzasz długie godziny na pracy z arkuszami kalkulacyjnymi? A może chcesz odprężyć się przy filmie? Wszechstronny monitor Acer SH322QKBMIIPHX doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Matryca o wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźny obraz oraz odpowiednią przestrzeń roboczą, co umożliwia komfortową pracę. Nowoczesny design monitora będzie idealnym dopełnieniem każdego stanowiska komputerowego.

Zwiększona wydajność, lepsza zabawa
Rozdzielczość 4K Ultra HD
Gry, filmy i fotografie – wszystko prezentuje się lepiej na ekranie 4K Ultra HD. Doskonała dynamika oraz szczegółowość obrazu nasyci Twoje oczy niezrównaną jakością wizualną. Odpowiada za to czterokrotnie większa liczba pikseli w porównaniu do ekranów Full HD. Dzięki temu możesz cieszyć się nawet najdrobniejszymi detalami, które mogłyby umknąć na innych wyświetlaczach.

Realistyczny obraz z HDR10
Ożyw obrazy z gier. Dzięki wsparciu dla technologii HDR10, która pozwala na rozszerzenie kontrastu oraz palety kolorów, możesz uzyskać głębsze odcienie czerni i bieli, co pozwala na podziwianie jeszcze bardziej naturalnych i realistycznych obrazów.

Doskonała synchronizacja
Funkcja Adaptive-Sync eliminuje problemy z zacinającą się rozgrywką oraz wyświetlaniem klatek, zapewniając nieskazitelną wydajność przy niemal każdej prędkości odtwarzania klatek. Dzięki tej technologii częstotliwość odświeżania monitora jest zsynchronizowana z klatkami generowanymi przez kartę graficzną, co skutkuje dynamiczną częstotliwością odświeżania. Efektem tego jest mniejsze opóźnienie wejściowe oraz redukcja lub całkowite wyeliminowanie zacięć w grach.

Łatwa zmiana ustawień
Koniec z regulacją za pomocą przycisków. Teraz możesz w prosty sposób dostosować ustawienia monitora dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu Acer Display Widget. Wykorzystaj zaprogramowane opcje, aby wybrać najlepszy tryb wyświetlania w zależności od aktualnego zastosowania monitora. Poszczególne tryby można przypisać do konkretnych aplikacji. Przy przełączaniu aplikacji, odpowiednie ustawienia kolorów będą automatycznie zmieniane.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Wysokość (z podstawą) | 541 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Klasa energetyczna | F |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Technologia Acer ComfyView Technologia Low dimming Technologia Super Sharpness Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Acer Display Widget |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| HDR | HDR 10 HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |













