Wszechstronny monitor do domu i biura Acer SH322QUABMIPHUX
Monitor Acer SH322QUABMIPHUX, dzięki swojej uniwersalności i niskiemu zużyciu energii, stanowi idealny wybór dla osób spędzających długie godziny przed ekranem. Wysoka rozdzielczość zadowoli entuzjastów filmów i seriali, a obszerna przestrzeń robocza przypadnie do gustu tym, którzy pracują z danymi w arkuszach kalkulacyjnych. Całość dopełnia elegancki design, który świetnie wkomponuje się zarówno w domowe, jak i biurowe wnętrza.

Pracuj komfortowo
Zobacz, jak wygląda perfekcja
Rozdzielczość WQHD dostarcza znacznie więcej pikseli niż standardowe Full HD, co skutkuje niesamowitą dokładnością i szczegółowością obrazu. Każdy detal, cień oraz kształt są wyświetlane w wysokiej rozdzielczości, co pozwala dostrzegać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że w grach zyskujesz przewagę, a w filmach doświadczasz głębszego zaangażowania.

Technologia AMD FreeSync
AMD FreeSync sprawi, że zapomnisz o zacinającej się rozgrywce oraz problemach z wyświetlaniem klatek. Dzięki tej technologii częstotliwość odświeżania monitora jest synchronizowana z klatkami generowanymi przez kartę graficzną, co prowadzi do dynamicznej częstotliwości odświeżania. Efektem tego jest mniejsze opóźnienie wejściowe oraz redukcja lub całkowite wyeliminowanie zacięć w grach.

Czas reakcji 1 ms VRB
Technologia VRB zapewnia czas reakcji wynoszący 1 ms. Polega to na szybkim wyłączeniu podświetlenia lub umieszczeniu jednolitego, czarnego obrazu pomiędzy klatkami, co nazywane jest „mruganiem”. Dzięki temu podczas szybkich zmian kolorów rozmycie staje się mniej zauważalne. A Ty możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej wyraźnym obrazem.

Rewelacyjne kolory i kąty widzenia matrycy IPS
Umożliwiaj dzielenie się swoim ekranem z większą grupą widzów, dzięki szerokim kątom widzenia, które oferuje matryca IPS. Doskonale oddaje ona głębię kolorów, niezależnie od tego, czy patrzysz na nią z boku, czy na wprost. Co więcej, jej naturalne barwy oraz dynamika obrazu to prawdziwa uczta dla miłośników kina i graczy, którzy oczekują wysokiej jakości rozrywki.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,273 x 0,273 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Wysokość (z podstawą) | 541 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 1 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Technologia Acer ComfyView Technologia Low dimming Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Acer Display Widget |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Czas reakcji | 1 ms (VRB) 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| HDR | HDR 10 HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |













