Monitor Acer SH272UEBMIPHUX do użytku domowego i biurowego
Zyskaj wygodę podczas pracy i relaksu dzięki monitorowi Acer SH272UEBMIPHUX. Stworzony z myślą o biurze oraz zastosowaniach domowych, imponuje swoją funkcjonalnością, a jednocześnie dba o Twoje oczy dzięki technologiom ochrony wzroku. Model Acer SH272UEBMIPHUX wyposażony jest w panel WQHD, który oferuje szerokie kąty widzenia. Dzięki temu idealnie nadaje się do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami tekstowymi, a także do przeglądania stron internetowych czy oglądania multimediów.

Pracuj w wygodnych warunkach
Odkryj doskonałość obrazu
Rozdzielczość WQHD dostarcza znacznie więcej pikseli niż standardowe Full HD, co przekłada się na niezwykłą precyzję oraz szczegółowość wyświetlanego obrazu. Każdy detal, cień i kształt są renderowane w wysokiej rozdzielczości, co pozwala dostrzegać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że w grach zyskujesz przewagę, a w filmach doświadczasz głębszego zaangażowania.

Realistyczny obraz dzięki HDR10
Ożyw obrazy z gier. Dzięki wsparciu dla technologii HDR10, która pozwala na rozszerzenie kontrastu oraz palety kolorów, możesz uzyskać głębsze odcienie czerni i bieli, co umożliwia podziwianie jeszcze bardziej naturalnych i realistycznych obrazów.

Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Wysoka częstotliwość odświeżania to jeden z parametrów, który zawsze jest pożądany. Im częściej klatki na ekranie są aktualizowane, tym obraz staje się bardziej płynny. W rezultacie matryca o wysokiej częstotliwości zapewnia większą dynamikę oraz realizm ruchu, niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy grasz.

Ochrona dla Twoich oczu
Monitor został stworzony z myślą o Twoim komforcie. Technologia eliminacji migotania zmniejsza zmęczenie oczu, a dodatkowe zabezpieczenie przed niebieskim światłem chroni Twój wzrok, nawet podczas długotrwałej pracy. Matowa powłoka ekranu redukuje nieprzyjemne odblaski, co pozwala skupić się na obrazie nawet w jasnym otoczeniu.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 24 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 505 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 80 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Przewód zasilający |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Złącza | HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Matowy, LED, IPS |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~360° (w lewo) ~360° (w prawo) |





























































