Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 1
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 2Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 2
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 3Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 3
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 4Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 4
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 5Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 5
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 6Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 6
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 2
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 3
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 4
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 5
Philips 27M2C5501/00 - 1285488 - zdjęcie 6
Philips 27M2C5501/00
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400