Monitor gamingowy Philips 27M2C5501/00
Philips 27M2C5501/00 to zakrzywiony monitor z panelem Fast VA, który umożliwia grę z maksymalną precyzją i szybkością przy 180 Hz. Dzięki wyraźnemu obrazowi HDR, zakrzywionej konstrukcji oraz zapewnionej rozdzielczości WQHD, ten monitor oferuje znakomite doznania podczas grania. Zaokrąglona forma monitora zapewnia użytkownikom niezapomniane przeżycia. Zakrzywiony ekran dostarcza przyjemnych, aczkolwiek subtelnych wrażeń, które koncentrują się na Tobie. Dodatkowo, tryb LowBlue oraz technologia Flicker-free zostały zaprojektowane, aby zredukować zmęczenie oczu spowodowane długotrwałym patrzeniem na ekran.

Niezrównane doznania w grach
Szybki czas reakcji
Monitor Philips Evnia z technologią Smart MBR 0,5 ms skutecznie eliminuje smugi i rozmycie obrazu, oferując wyraźniejszy i bardziej klarowny obraz w grach. Dynamiczne akcje oraz dramatyczne przejścia będą płynnie odwzorowane. To doskonały wybór do emocjonujących i wymagających gier o wysokiej płynności.
Niskie opóźnienie wejścia
Opóźnienie wejścia to czas, jaki upływa od momentu wykonania akcji za pomocą podłączonych urządzeń do momentu wyświetlenia rezultatu na ekranie. Niskie opóźnienie wejścia skraca czas reakcji między wprowadzeniem polecenia a jego odbiorem przez monitor, co znacząco poprawia jakość grania w tytuły wymagające płynności, takie jak szybkie gry turniejowe.
Niezwykle płynny, zachwycający obraz
Czy intensywnie rywalizujesz z innymi? Potrzebujesz monitora, który zapewni brak opóźnień oraz wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor odświeża obraz nawet 180 razy na sekundę, co jest znacznie wyższą częstotliwością niż w standardowych modelach. Przy niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wydawać się skakać na ekranie, co utrudnia ich trafienie. Częstotliwość odświeżania 180 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo zlokalizować.
Bardziej realistyczny, kolorowy obraz
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Oszałamiająca jasność, niezrównany kontrast oraz zachwycające kolory sprawiają, że obraz ożywa. Jasne barwy są znacznie jaśniejsze, a ciemne odcienie głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki szerszej palecie nowych, żywych kolorów, które wcześniej nie były dostępne na monitorach, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.
Ambiglow z technologią AI
Innowacyjny procesor z sztuczną inteligencją analizuje przychodzący obraz i nieustannie dostosowuje kolor oraz jasność emitowanego światła, aby harmonizować je z wyświetlanym obrazem. Ta funkcja nadaje nowy wymiar doznaniom podczas oglądania. Nowoczesny Ambiglow wykorzystuje możliwości sztucznej inteligencji, tworząc w ten sposób naprawdę wciągające i dostosowywane doświadczenia. Od wypełnienia pokoju gier kolorami po poczucie, że jesteś częścią gry, Ambiglow z ulepszoną sztuczną inteligencją został zaprojektowany, aby uczynić Twoje wrażenia z gry najlepszymi, jakie kiedykolwiek były, łącząc inteligencję, kolor i światło.
Głęboka czerń i większa szczegółowość
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dostosowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany, aby jak najlepiej odwzorować treści cyfrowe oraz kolory o ciemnych odcieniach w grach. W trybie oszczędnym kontrast i podświetlenie są dostosowywane, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 5000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 25 W |
| Wysokość (z podstawą) | 528 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kolor | Biały |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Tuner TV | Nie |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 89% sRGB: 124% DCI-P3: 93% |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie Ambiglow Zakrzywienia ekranu - 1500R Technologia SmartContrast Technologia SmartImage Crosshair Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |



























































