| Kolor | Srebrno- szary |
| Moc silnika | 120 W |
| Poziom hałasu | 86 dB |
| Typ odkurzacza | Pionowy |
| Filtr wylotowy | Filtr piankowy |
| Pojemność worka/zbiornika | Zbiornik 0,5 l |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator |
| Wysokość | 1100 mm |
| Dołączone akcesoria | Uniwersalny płyn do czyszczenia Szczotka obrotowa - 1 szt. Stojak na odkurzacz |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik zapełnienia zbiornika Wskaźnik poziomu baterii |
| Czas działania | 25 minut |
| Napięcie (akumulatora) | 21,6 V |
| Czyszczenie na mokro | Tak |
| Odłączany odkurzacz ręczny | Nie |
| Przeznaczenie | Odkurzacz domowy |
| Rodzaj odkurzacza | Bezworkowy |
| Pojemność akumulatora | 800 mAh |
| Długość | 240 mm |
| Funkcje | Samoczyszczenie Czyszczenie na sucho, na mokro |









































