| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Podkładka pod mysz - 1 szt. |
| Dodatkowe informacje | Uchwyt na napój System porządkowania kabli Półka na monitor Uchwyt na słuchawki Wbudowany panel sterowania |
| Grubość blatu | 15 mm |
| Wysokość biurka | 720 mm - 1,17 m |
| Materiał nóg | Stal |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Klasyczne |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |
| Grubość półki | 15 mm |







































