| Kolor | Czarny |
| Moc silnika | 55 W |
| Dodatkowe informacje | Współpraca z Asystentem Google i Alexa |
| Wysokość | 97 mm |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Zasilanie | Akumulator |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Zabezpieczający przed upadkiem Czujnik laserowy LDS Krawędzi |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Średnica | 350 mm |
| Zapamiętywanie wielu map | 3 mapy |
| Liczba programów sprzątania | 4 |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Funkcje | Rozpoznawanie dywanów Automatyczny powrót do bazy Automatyczny powrót do punktu początkowego Automatyczne podnoszenie mopa |







