| Kolor | Biały |
| Moc silnika | 400 W |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Wysokość | 142 mm |
| Dodatkowe informacje | Łatwe opróżnianie zbiornika Niektóre elementy urządzenia można myć pod bieżącą wodą Wyświetlacz LED Regulacja mocy ssania w rączce Wygodny uchwyt Wyświetlacz z panelem dotykowym |
| Typ odkurzacza | Ręczny |
| Przeznaczenie | Odkurzacz domowy |
| Rodzaj odkurzacza | Bezworkowy |
| Długość | 246 mm |
| Filtr wylotowy | Bawełniany |
| Pojemność worka/zbiornika | Zbiornik 0,5 l |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Czyszczenie na mokro | Nie |
| Odłączany odkurzacz ręczny | Nie |
| Funkcje | Suszenie gorącym powietrzem Lampa UV Regulacja mocy Odkurzanie na sucho Technologia ultradźwiękowa |























