| Kolor | Biały |
| Moc silnika | 200 W |
| Wysokość | 1093 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz - 1 szt. Stacja ładująca - 1 szt. Wałek z mikrofibry Zbiornik na wodę - 2 szt. |
| Dodatkowe informacje | Pojemność zbiornika na czystą wodę: 780 ml |
| Typ odkurzacza | Pionowy Piorący/wodny |
| Przeznaczenie | Odkurzacz domowy |
| Rodzaj odkurzacza | Bezworkowy |
| Długość | 230 mm |
| Pojemność worka/zbiornika | Zbiornik 0,55 l |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator |
| Czyszczenie na mokro | Tak |
| Odłączany odkurzacz ręczny | Nie |
| Funkcje | Samoczyszczenie Czyszczenie na sucho, na mokro |
| Czas działania | 30 minut |
| Napięcie (akumulatora) | 21,6 V |
| Pojemność akumulatora | 2500 mAh |

























