Powerbank ACEFAST 20000mAh Sparkling Series szybkie ładowanie 30W
Powerbank ACEFAST z serii Sparkling dysponuje imponującą pojemnością 20000 mAh, dwoma portami wyjściowymi (USB C oraz USB) oraz licznymi zabezpieczeniami, które chronią Twoje urządzenia. Inteligentna technologia monitorowania temperatury zapewnia bezpieczniejsze ładowanie, a także znacznie skraca czas potrzebny do naładowania baterii do pełna.

Wydajne działanie powerbanku
Idealny do zabrania w podróż
Możesz zabrać go ze sobą na pokład samolotu, a jego waga jest minimalna. Dodatkowo, jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety, laptopy, konsole przenośne itp.
Wysoka pojemność
Pojemność 20000 mAh pozwala na wielokrotne naładowanie telefonu, co oznacza, że nie musisz często ładować powerbanku.
Zabezpiecza podłączone urządzenia
Posiada wiele wbudowanych zabezpieczeń, takich jak ochrona przed zwarciem, przepięciem oraz krótkim spięciem. Oferuje również inteligentną technologię monitorowania temperatury dla ładowania o mocy do 30 W.
Innowacyjne rozwiązania
Na obudowie powerbanku znajduje się wyświetlacz LED, który informuje o postępie ładowania. Jest zgodny z technologiami szybkiego ładowania, takimi jak QC, AFC, FCP, SCP.
| Kolor | Szary |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Dodatkowe informacje | Adaptive Fast Charge Quick Charge |
| Wysokość | 129 mm |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C Lightning USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 74 mm |
| Łączna moc | 30 W |



