Monitor gamingowy Dell Alienware AW2725QF
Jeden ekran, dwa tryby, brak kompromisów. Wydobądź z siebie maksimum w każdej grze, korzystając z dwóch odmiennych trybów na jednym monitorze. Natywny tryb 4K (3840 x 2160) podkreśla każdy wspaniały detal intensywnych wizualnie gier z częstotliwością odświeżania 180 Hz. Z kolei tryb Full HD (1920 x 1080) gwarantuje znakomitą ostrość ruchu oraz szybkość reakcji dzięki częstotliwości odświeżania 360 Hz.

Twoja przewaga w rozgrywce
Niezrównana jakość gry
Dostrzegaj głęboki kontrast pomiędzy ciemnymi a jasnymi obszarami dzięki Dolby Vision oraz certyfikatowi VESA DisplayHDR™ 600. Ciesz się dynamicznymi, intensywnymi kolorami dzięki pokryciu przestrzeni barw DCI-P3 na poziomie 95%. Uchwyć realistyczne detale dzięki monitorowi skalibrowanemu z precyzją odwzorowania kolorów Delta E<2. Technologia ComfortView Plus zmniejsza zmęczenie oczu, nie rezygnując z dokładności reprodukcji kolorów dzięki integracji sprzętu z technologią ekranu o niskiej emisji niebieskiego światła.

Gotowość do efektywnej rywalizacji
Zdobywaj błyskawiczną szybkość reakcji oraz doskonałą klarowność ruchu nawet przy dużych prędkościach dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 360 Hz w rozdzielczości Full HD. Zgodność z technologią NVIDIA® G-SYNC® oraz certyfikat VESA AdaptiveSync pozwala na uzyskanie w obu trybach krystalicznie czystej grafiki bez zacięć i efektu rwania obrazu. Ekstremalnie szybki czas reakcji 0,5 ms przy przejściu od szarości do szarości minimalizuje rozmycie i smużenie w obu trybach.

Niezrównana wszechstronność
Funkcja Creator Mode została stworzona z myślą o twórcach treści i gier, którzy potrzebują precyzyjnego odwzorowania kolorów. Możesz wybrać natywną przestrzeń kolorów (DCI-P3) lub sRGB w zależności od wymagań, a także dostosować ustawienia gamma.
Funkcje Picture-in-Picture (PiP) oraz PBP Picture-by-Picture (PbP) umożliwiają jednoczesne wyświetlanie treści z dwóch komputerów, co sprzyja efektywniejszemu wykonywaniu wielu zadań.

Idealny partner dla Twojej konsoli
Specjalny tryb konsoli pozwala użytkownikom na dostosowanie mapowania kolorów, parametrów gamma oraz odcieni źródłowych HDR, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas grania na konsolach w trybie 4K Dolby Vision.
Oglądaj najdrobniejsze detale w rozdzielczości 4K przy częstotliwości odświeżania 120 Hz w zgodnych grach konsolowych dzięki technologii HDMI 2.1 FRL o wysokiej przepustowości.
Zyskaj płynny ruch oraz dodatkową responsywność kontrolera podczas gier konsolowych dzięki obsłudze zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) oraz automatycznego trybu niskiego opóźnienia (ALLM).
Dzięki zgodności z technologią eARC usłyszysz każdy detal po podłączeniu głośników i listew dźwiękowych Dolby Atmos.

| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 408 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 110 mm |
| Czas reakcji | 0,5 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync NVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 95% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 600 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~20° (w lewo) ~20° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 360 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |





























































