Monitor do domu i biura Lenovo L27q-4A
Często spędzasz godziny przy arkuszach kalkulacyjnych? A może chcesz się zrelaksować podczas oglądania filmów? Uniwersalny monitor Lenovo L27q-4A sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscu pracy. Wysoka rozdzielczość matrycy zapewni wyraźny obraz i dużą przestrzeń roboczą, co ułatwi komfortową pracę. Nowoczesny design monitora będzie eleganckim uzupełnieniem każdego stanowiska komputerowego.

Wysoka jakość obrazu
Płynność i dokładność wyświetlanego obrazu
Odswieżanie ekranu do 100 Hz zapewnia płynne wyświetlanie zarówno podczas grania, jak i oglądania filmów. Kontrast 1500:1 oraz obsługa HDR10 pogłębia głębię kolorów i szczegóły obrazu. Monitor odtwarza 99% palety sRGB i 90% DCI-P3, a 8-bitowa głębia kolorów gwarantuje wierne odwzorowanie barw.
Wbudowane głośniki
Lenovo L27q-4A posiada dwa głośniki o mocy 3 W każdy. Certyfikat Waves MaxxAudio® zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. To sprawia, że monitor świetnie sprawdzi się na co dzień. Bez konieczności podłączania dodatkowego sprzętu, uzyskasz dobre brzmienie do filmów i muzyki.
Komfort dla oczu
Monitor dba o zdrowie wzroku dzięki technologii Eyesafe® Display 2.0. Certyfikat TÜV Low Blue Light ogranicza emisję niebieskiego światła. Rozwiązanie sprzętowe chroni oczy bez pogorszenia jakości obrazu. Certyfikat TÜV Rheinland® Eye Comfort potwierdza komfort użytkowania nawet podczas dłuższej pracy.
Styl i funkcjonalność
Lenovo L27q-4A to połączenie nowoczesnego designu z zaawansowanymi technologiami. Smukła konstrukcja świetnie wpasuje się w każde biuro lub domowe miejsce pracy. Elegancki wygląd łączy funkcjonalność z estetyką, stanowiąc idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesny styl i wysoką jakość obrazu.
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,231 x 0,231 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 29 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 572 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kolor | Szary |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Czas reakcji | 6 ms 4 ms 14 ms 1 ms (MPRT) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Złącza | HDMI - 2 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% sRGB: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~22° (do tyłu/w górę) ~5° (do przodu/w dół) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~360° (w lewo) ~360° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| HDR | HDR 10 |































































