ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 1
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 2ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 2
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 3ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 3
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 4ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 4
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 5ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 5
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 6ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 6
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 2
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 3
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 4
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 5
ASUS ROG Strix XG27WCMS - 1293193 - zdjęcie 6
ASUS ROG Strix XG27WCMS
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1293193
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, Fast VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:280 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400