Monitor gamingowy ASUS TUF Gaming VG27VQM1B
TUF Gaming VG27VQM1B to 27-calowy monitor do gier z rozdzielczością Full HD (1920 x 1080) oraz zakrzywieniem 1500R, który zapewnia ultraszybką częstotliwość odświeżania wynoszącą 280 Hz i czas reakcji 1 ms (od szarości do szarości), co gwarantuje niezwykle wciągające doświadczenia podczas gry. Posiada unikalną technologię Extreme Low Motion Blur oraz AMD FreeSync Premium™, eliminującą efekty smużenia i rozrywania obrazu. Dodatkowo oferuje 90% pokrycie przestrzeni barw DCI-P3, co zapewnia znakomity kontrast i realistyczne kolory.

Zaskocz swojego przeciwnika
Szybki, zakrzywiony wyświetlacz
TUF Gaming VG27VQM1B oferuje oszałamiające efekty wizualne z niemal każdego kąta, a zakrzywienie 1500R zapewnia, że każdy punkt na ekranie jest w równej odległości od Twoich oczu. Dzięki częstotliwości odświeżania 280 Hz eliminowane są irytujące opóźnienia oraz efekty rozmycia w ruchu, co daje przewagę w grach takich jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe.
Technologia AMD FreeSync Premium
Technologia AMD FreeSync Premium, obsługiwana przez porty DP i HDMI, zapewnia zmienne częstotliwości odświeżania, co gwarantuje niski poziom opóźnień oraz eliminuje efekty „stutteringu” (przycinania) i „tearingu” (rozrywania obrazu) podczas grania.
Funkcja ELMB
Oprogramowanie ELMB Sync pozwala technologii ELMB działać jednocześnie z technologią Adaptive-Sync, eliminując efekt smużenia i rozrywania obrazu, co zapewnia wyjątkowo wyraźny obraz przy dużej liczbie klatek na sekundę podczas gry.
Variable Overdrive
Zintegrowana technologia ASUS Variable Overdrive (zmienny overdrive) pozwala na dynamiczną regulację ustawień overdrive wyświetlacza, dostosowując parametry do zmieniającej się liczby klatek na sekundę. Dzięki temu osiągasz optymalne wyniki w każdej grze. To Ty decydujesz, jak intensywny ma być ogólny efekt, co monitor realizuje.
Udoskonalenia w grze
Technologia ASUS Shadow Boost rozjaśnia ciemne obszary w grze, nie prześwietlając jasnych stref. Wbudowany klawisz skrótu GamePlus oferuje ulepszenia w grze, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności. Technologia ASUS GameVisual zapewnia siedem wstępnie zdefiniowanych trybów wyświetlania, aby zoptymalizować parametry obrazu dla różnych rodzajów treści.
ASUS DisplayWidget Center
Oprogramowanie DisplayWidget Center oferuje ulepszony interfejs użytkownika, umożliwiając łatwą zmianę ustawień monitora za pomocą myszki, co eliminuje potrzebę wchodzenia do menu ekranowego.
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 23 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 456 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium NVIDIA® G-SYNC® |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 280 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 90% |
| Wbudowany kalibrator | Nie |

















































