ASUS TUF Gaming VG27VQM1B - 1293194 - zdjęcie
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B - 1293194 - zdjęcie 1
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1293194
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080
  • Matryca:LED, Fast VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:280 Hz
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400